PRZEGLĄD SPORTOWY W NINE’s

Udostępnij

Jedna z najstarszych gazet w Polsce to jeden z głównych partnerów medialnych NINE's. Co połączyło marki?

Rok 2021 to nie tylko otwarcie NINE’s i jednocześnie największej w Polsce restauracji i baru sportowego, ale również stulecie Przeglądu Sportowego, jednej z najstarszych polskich gazet. 


Nic więc dziwnego, że połączyliśmy siły, by stworzyć dla naszych Gości i kibiców wyjątkowe miejsce. 
Przegląd Sportowy jest obecny w NINE’s zarówno w części restauracyjnej, jak i w SportsBar, czy Strefie Kibica w Fan Zone. Nasi Goście mogą obejrzeć kilkadziesiąt najbardziej istotnych i pamiętnych okładek „PS”, zobaczyć, jak zmieniała się pierwsza strona w zależności od trendów, wydarzeń, sukcesów, a także sytuacji politycznej w naszym kraju na przestrzeni całego wieku.

Z okazji okrągłych urodzin czytelnicy Przeglądu Sportowego wybrali najlepszych sportowców i najważniejsze wydarzenia stulecia, czemu poświęcona jest główna wystawa w części z podestem w SportsBar. 
Dzięki pomocy rodziny Ireny Szewińskiej, udało się zorganizować unikalne pamiątki po wybitnej biegaczce. Natomiast Grzegorz Szewczyk, właściciel niepowtarzalnego muzeum Volley Bajka, udostępnił między innymi złote medale mistrzostw świata wywalczone przez naszych siatkarzy. 
Wspominamy Najlepszego Piłkarza Stulecia Przeglądu Sportowego”, czyli Roberta Lewandowskiego – współtwórce NINE’s, najlepszego trenera – Kazimierza Górskiego, letnich i zimowych olimpijczyków oraz najważniejszą imprezę sportową w naszym kraju.

Przegląd Sportowy obecny jest w NINE’s nie tylko „na ścianach”. To dziennikarze tej gazety wybierają sportowe wydarzenia tygodnia, które Nasie Goście mogą oglądać na licznych ekranach na wszystkich piętrach konceptu. 
Oprócz tego „PS” współtworzy quizy i inne animacje dla kibiców odwiedzających lokal w Browarach Warszawskich. Spotkania autorskie z bohaterami książek wydawanych przez Bibliotekę Przeglądu Sportowego to tylko część wydarzeń, które „Przegląd Sportowy” planuje przeprowadzić w najbliższym czasie.

fot. Piotr Kucza/FotoPyK

Popularne