WYJĄTKOWE DOZNANIA SPORTOWE Z ROZSZERZONĄ RZECZYWISTOŚCIĄ

Udostępnij

Widzieliście już mural przy wejściu do Sport’s Baru? A może mieliście okazję napić się Almond Milk? Wiecie co łączy ze sobą oba te elementy? 

Dzięki specjalnym filtrom na Instagramie możecie w łatwy sposób “pobudzić je do życia”!

Rozszerzona rzeczywistość (ang. Augmented Reality) pozwala nakładać wszelkiego rodzaju grafiki i animacje na obraz z kamery w czasie rzeczywistym. Filtry Instagram AR umożliwiają nam dodatkowo dzielenie się nimi ze wszystkimi użytkownikami platformy.

Filtry AR, które zaprojektowało dla nas studio InnoMate pozwolą Wam poczuć prawdziwe, piłkarskie emocje. Wyjątkowy, kibicowski klimat muralu RL9 będzie towarzyszy Wam od pierwszego kopnięcia, aż do podpisu Roberta Lewandowskiego i na pewno pobudzi Was do gorącego kibicowania ulubionej drużynie podczas transmisji w Sports Barze! 

Po zeskanowaniu Almond Milk kolejnym z naszych filtrów AR przeniesiemy się na stadion, gdzie przy kibicowskiej wrzawie zaobserwujemy piłki w towarzystwie migdałów, które wyskakują z butelki migdałowego mleka. ARE YOU READY FOR THE GAME?

Całość została zaprojektowana tak, żebyście Wy, nasi Goście, z łatwością mogli podzielić się ze znajomymi wyjątkowymi chwilami spędzonymi w NINE’s. Filtry znajdziecie w specjalnej zakładce na naszym profilu na Instagramie. By poczuć niepowtarzalny, sportowy klimat wystarczy kliknąć w dany efekt i najechać kamerą na mural i/lub butelkę Almond Milk. 

NINE’s jest jedną z nielicznych restauracji w Polsce, która postawiła na wykorzystanie Rozszerzonej Rzeczywistości w swojej komunikacji. AR pomimo tego, że sprawdza się świetnie w reklamie i może być wykorzystany do usprawnienia procesów w gastronomii pozostaje w Polsce sporą niszą. Do momentu, gdy stanie się ona bardziej popularna, to liderzy, tacy jak NINE’s będą wyznaczać trendy w tej dziedzinie. Cieszę się, że możemy grać w jednej drużynie i tworzyć wspólnie tak ciekawe projekty. – mówi Sebastian Iwanowski, Founder & Creative Director InnoMate, studia które było odpowiedzialne za koncepcje i wdrożenie filtrów AR.

Popularne