TEAM NINE9S
NINE9S to przede wszystkim ludzie.

Tworzymy to miejsce dla Was, z pasją oraz duszą. Wszystko w wierze zasady Fair Play. Pragniemy Was zaprosić do wspólnego tworzenia wyjątkowego miejsca pełnego zdrowych emocji.

Pragniemy, by NINE’S było początkiem wspólnej przygody w duchu sportu i zdrowej rywalizacji.

Nines Team

TEAM NINE9S

KAPITANI NINE’S:

Jacek Trybuchowski
Robert Lewandowski
Jerzy Krzanowski

 

Pełni pasji do tego co robią i pozytywnej energii, którą chcą przenosić na atmosferę wg zasady FAIR PLAY.
Ich marzeniem było stworzenie prawdziwie unikalnego miejsca, gdzie sport łączy się z wyjątkową kuchnią i niepowtarzalną atmosferą.

Get Ready For The Game!

Nasza misja

Naszą misją jest stworzenie miejsca gdzie każdy będzie czuł się wyjątkowo. Różnimy się pod kątem preferencji smakowych, sposobu spędzania wolnego czasu czy gustu. W zależności od sytuacji potrzebujemy miejsca na romantyczna kolację, spotkanie biznesowe, obiad rodzinny czy imprezę urodzinową. Wierzymy, że dzięki 4 różnych piętrom oraz szerokiej ofercie dań i elastyczności możemy spełnić wszystkie te potrzeby w unikalny sposób.

Własna produkcja

W NINE’s stawiamy na własną produkcję wielu półproduktów. Przykładowo sami gotujemy syropy do naszych drinków ze świeżych owoców, sami przygotowujemy marynaty do mięs. Na terenie restauracji mamy też swoją cukiernię, gdzie powstają słynne na całą Warszawę serniki. Świeżość i jakość jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że to sprawia, że nasze dania i napoje są tak wyjątkowe.

Unikalne produkty

ALMOND

Świeżo wyciśnięte “mleko” z odżywczych migdałów, które są najzdrowszą przekąską sportowców. Złoty medal za mistrzowską, oryginalną recepturę z migdałów, które przechodzą przez specjalny proces tłoczenia na zimno, by uzyskać gęsty i słodkawy napój.

PRETZEL

Własna interpretacja pretzli bawarskich. Lekkie i puszyste, poprzez stworzenie optymalnych warunków dla ciasta. Uzyskanie perfekcyjnej temperatury oraz odpowiedniej wilgotności, która poprawia ich walory smakowe, to nasz codzienny rozruch. Od tego zaczynamy każdy dzień.

SIGNATURE CHEESECAKE

Serniki, które od początku działania restauracji podbiły serca naszych gości. Nasza autorska wariacja na temat sernika nowojorskiego została okrzyknięta przez krytyków kulinarnych „najlepszym sernikiem w Warszawie”!

Znajdź nas

Warszawa

Adres

Warzelnia / Browary Warszawskie

Haberbuscha i Schielego 6

00-844 Warszawa