Frequently asked questions

Pierwszy flagowy koncept NINE’s Restaurant & Sports Bar znajduje się we wnętrzu zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni – serca Browarów Warszawskich przy ulicy Haberbusha i Schieliego 6 w Warszawie.

Każda strefa to inne doznania – zarówno kulinarne jak i te kibica. Inna historia, lecz ta sama miłość do sportu.
-1 Sports Bar z ponad 20 ekranami w jednej przestrzeni. Oktagonalny bar, jako punkt centralny, dzięki któremu transmisje widoczne są z każdego miejsca.
0 oraz +1 Restauracja. Amerykańska Kuchnia z wyjątkowym twistem. Prosta i dostępna, ale w nieoczywistym wydaniu. To tu znajdziesz nasz własny wypiek rzemieślniczych precli, czy skosztujesz produkowanego codziennie na miejscu odżywczego mleka migdałowego. Superfoods, czy chrupiące skrzydełka. FAIR PLATES WELL SERVED.
+2 Przestrzeń Eventowa z prawdziwymi trybunami, na wprost których umieszczony został kilkudziesięciu calowy ekran, jak na sali kinowej. Przestrzeń doskonała do realizacji eventów firmowych, a także przeznaczona na największe wydarzenia sportowe.

Z numerem 9 na koszulce ( w języku angielsku NINE’s) gra Robert Lewandowski, najlepszy piłkarz świata i współwłaściciel konceptu NINE’s Restaurant & Sports Bar. Właśnie stąd wywodzi się nazwa NINE’s.

W najbliższej okolicy NINE’s znajduje się parking miejski oraz 3 parkingi podziemne:
Grzybowska 56 – wjazd od Grzybowskiej
Grzybowska 56 – wjazd od Haberbuscha i Schielego
Krochmalna 61 – wjazd od ulicy Wroniej
Ładowanie samochodów elektrycznych – Krochmalna 61 od strony Haberbuscha i Schielego