FAIR PLATES WELL SERVED

Hołd dla amerykańskiej kuchni w połączeniu z autorskim twistem. Nieoczywista forma oraz zaskakujące połączenia smaków!
Odkryj comfort food, bez faulu Twojej diety.

PIĘTRO 0
Piętro 1

Godziny otwarcia:
Pn-Śr 12:00-22:00
Czw-Sob 12:00-23:00
Nd: 12:00 - 21:00

Zarezerwuj

New

American

Twist

Różne działy, a w nich najlepsi zawodnicy. Odkryj reprezentację NINE'S.

Różne działy, a w nich najlepsi zawodnicy. Odkryj reprezentację NINE'S.

Antipasti Pretzel Bar

Własna interpretacja pretzli bawarskich.
Lekkie i puszyste, poprzez stworzenie optymalnych warunków dla ciasta. Uzyskanie perfekcyjnej temperatury oraz odpowiedniej wilgotności, która poprawia ich walory smakowe, to nasz codzienny rozruch. Od tego zaczynamy każdy dzień.
Fermentacja wstępna to najważniejszy etap ich wypieku. To właśnie wtedy cała partia ciasta fermentuje jako jedna masa – przed formowaniem i podziałem na pojedyncze pretzle. Na tym etapie drożdże „pracują” na najwyższych obrotach, a emocje sięgają zenitu.

Steaks

W naszej ofercie już na stałe zagościły wyjątkowe steaki z Podlasia. Krowy rasy Hareford karmione są trawą i sianem, a w okresie zimowym głównie kukurydzą, co znacznie podnosi klasę steaków. Mięso jest bardzo kruche, delikatne z wyczuwalną nutą słodyczy. W NINE’s serwujemy steaki wyłącznie z jałówek, gdyż ich mięso jest znacznie delikatniejsze od byków. W ofercie mamy steaki sezonowane zarówno na sucho jak i na mokro.

Almond Milk Bar

Świeżo wyciśnięte “mleko” z odżywczych migdałów, które są najzdrowszą przekąską sportowców. Złoty medal za mistrzowską, oryginalną recepturę z migdałów, które przechodzą przez specjalny proces tłoczenia na zimno, by uzyskać gęsty i słodkawy napój.
Gwiazda działu  Almond Milk Bar, w którym do dyspozycji Gości cała reprezentacja migdałowego składu: od wersji z dodatkiem superfoods, po mocnych % zawodników! sooooo….?

ALMOND MILK PLEASE!