Asian

American

Twist

9 różnych działów, a w nich najlepsi zawodnicy. Odkryj reprezentację NINE'S.

9 różnych działów, a w nich najlepsi zawodnicy. Odkryj reprezentację NINE'S.

Antipasti Pretzel Bar

Własna interpretacja pretzli bawarskich.
Lekkie i puszyste, poprzez stworzenie optymalnych warunków dla ciasta. Uzyskanie perfekcyjnej temperatury oraz odpowiedniej wilgotności, która poprawia ich walory smakowe, to nasz codzienny rozruch. Od tego zaczynamy każdy dzień.
Fermentacja wstępna to najważniejszy etap ich wypieku. To właśnie wtedy cała partia ciasta fermentuje jako jedna masa – przed formowaniem i podziałem na pojedyncze pretzle. Na tym etapie drożdże „pracują” na najwyższych obrotach, a emocje sięgają zenitu.

Almond Milk Bar

Świeżo wyciśnięte “mleko” z odżywczych migdałów, które są najzdrowszą przekąską sportowców. Złoty medal za mistrzowską, oryginalną recepturę z migdałów, które przechodzą przez specjalny proces tłoczenia na zimno, by uzyskać gęsty i słodkawy napój.
Gwiazda działu  Almond Milk Bar, w którym do dyspozycji Gości cała reprezentacja migdałowego składu: od wersji z dodatkiem superfoods, po mocnych % zawodników! sooooo….?

ALMOND MILK PLEASE!

Purple Healthy Bowls

Hołd dla naszego zdrowia, czyli antocyjany, jako jedne z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Badania wykazują, że regularne spożywanie warzyw i owoców, zawierających ten rodzaj antyoksydantów, hamuje rozwój wielu poważnych chorób.